לאתר הכנס השני
הכנס בתמונות
כל הכנסים
     
ספר תקצירים
תגובות
דף הבית


תגובות ממרצי הכנס

יישר כוח ! קשה היה להאמין שהכנס הראשון בחקר הרוחניות בישראל יגייס מרצים כה רבים, בהם מהשורה הראשונה במחקר ובהגות, ומשתתפים כה רבים. זה הישג עצום שלכן. ועם זאת עדות לצורך ולביקוש. הכנס היה ממש אמירה חשובה, ואני בטוח שיהיו לו השלכות מפתיעות.
(פרופ' ישעיהו תדמור, המכללה האקדמית עמק יזרעאל)

לאורך השנים הייתי באולם הכט מספר פעמים, החל מטקס חנוכתו וכלה בכנסים רבים. מעולם לא הרגשתי את האנרגיה החיובית באולם הזה כפי שהרגשתי השבוע, ביום הכנס. לא רק שהצלחתן לברוא כנס בנושא מורכב יש מאין, ולקיים כנס רב משתתפים בקורת הגג האקדמית למרות שעוסק בתכנים "אחרים". אלא שגם הצלחתן ליצור את החיבור שבין הנושא לבין האנרגיות שנכחו בחדר, בין האנשים לבין עצמם, בין שהכירו קודם ובין שלא. סיימתי את הכנס בסוף המושב האחרון בהרגשת אהבה גדולה, אותה רציתי לחלוק גם עמכן. תודה.
(ד"ר צחי ארנון, המכללה האקדמית עמק יזרעאל)

הרשי לי לברך אותך ואת כל העושים במלאכה על כנס מוצלח מאוד שהיה. עשיתם עבודת הכנה מצוינת וגם במהלך הכנס פעלתם ללא לאות. כל הכבוד.
(ד"ר טל דקל, אוניברסיטת תל אביב)

אני רוצה להודות לכן מקרב לב על הכנס. היה מאד מרגש להיות חלק מהאירוע הקסום והמכונן הזה, שהיה מאד ברוחכן. מבחינתי נפל דבר בישראל.
(ד"ר מירב חרמש, מכללת רידמן)

אני עדיין נישא על כנפי האווירה הטובה והנעימה שהשרה הכנס. היה באמת יפה.
(מר תומר פרסיקו, אוניברסיטת תל אביב)

אני מודה לך מאוד היוזמה והארגון, ועל שאפשרתם לי לדבר בכנס. היה אירוע מוצלח מאוד. כל הכבוד, ואשמח לשמוע על הכנס השני, שלישי, רביעי....לרוחניות ישראלית.
(מר אורן ארגז, האוניברסיטה העברית בירושלים)

אני מבקשת להודות לכן מקרב לב על כנס חשוב מרתק ומלהיב! מאורגן למופת עם תשומת לב אוהבת לכל פרט (כולל תפאורה קסומה..) כל הכבוד! ולהתראות בשנה הבאה.
(גב' אורית בנדס-יעקב, האוניברסיטה העברית בירושלים)

תודה רבה רבה על כנס מרהיב! הכנס מתוכנן ומאורגן היטב. היה מגוון, מעמיק, עשיר ומעשיר. גם האווירה ששררה הייתה נפלאה. מחמם את הלב לראות כל-כך הרבה חוקרים צעירים ומוכשרים. כנס כזה הוא פתח ל"עידן חדש" באקדמיה הישראלית!
(גב' מוניקה ברוידו, אוניברסיטת תל-אביב)

לא יכולה לעבור לסדר היום אחרי הכנס המרשים, המהוקצע, המעניין, והמיוחד שהייתי בו אתמול... זה חלום של רוח והגשמה בהשראה נשגבה. החוויה שלי הייתה מלאה, ואני מברכת אותך על שזימנת חלום של רבים (כפי שראינו על פי הנוכחות בכנס) לכדי ביצוע. ואיזה ביצוע!! תודה והודיה לך... תחזקנה ידייך לעוד מסוג זה.
(גב' סופי ברזילי, אוניברסיטת חיפה)

אני רוצה שוב להודות לך גם על הכנס המדהים שארגנתן- הוא היה מרתק ומאתגר ופתח לי את הראש והנשמה לכיוונים חדשים - כל הכבוד !
(גב' קרן סרנו, האוניברסיטה העברית בירושלים)

אני חושב שהכנס היה מצוין, הרבה מעל לציפיות, ומבחינת עניין היה פשוט מנצח. אפילו הכיתות הקטנות התבררו בדיעבד כמקור טוב ליצירת חום ואחווה בין מרצים למאזינים, במקום הניכור, שלרוב חווים מהמרצים באולמות גדולים.
(מר ירון שוורץ, אוניברסיטת בר אילן)

הרבה ברכות על ארגון וייזום הכנס שהיה מוצלח מאד, מפרה ופורץ דרך. מקווים שהכנס יהווה ראשיתה של מסורת לטיפוח וקידום חקר הרוחניות בארץ ובעולם. יישר כוח!!
(שריל ש.ב., אוניברסיטת תל אביב

כל הכבוד זה היה מבצע רציני, והוא תקתק להפליא, גם מבחינה איכותית, גם מבחינה לוגיסטית, וגם מבחינה כמותית
(ד"ר אורה סתר, אוניברסיטת תל אביב)

תגובות מקהל המשתתפים

"תודה על הכנס שהיה מעורר רוח ומשיב נפש"
נתנאל יחיאלי, עוסק במחשבת ישראל וגר באפרת

"טרם נרגעתי מן החוויה!!!"
(גילה בויום, האגודה לפיתוח המודעות – הפיקה שני סרטונים בעקבות הכנס:
סרטון א: גילה בוים מביאה רשמים מהכנס לרוחניות עכשווית, סרטון בבקרוב)

"אני רוצה להצטרף לשלל המחמאות שהורעפו עליכן ולהודות על אירוע עוצמתי והיסטורי ועל אווירה נעימה וחוויה מרגשת, קסומה ומרתקת. מחכה כבר לכנס הבא!"
פנינית רוסו-נצר, יועצת חינוכית, דוקטורנטית בפקולטה לחינוך,אוניברסיטת חיפה

תרשי לי לציין בפנייך, כמה מרשים ונכון היה היום הזה. מרשים בגלל האופן הכול כך מדויק וזורם בו הוא התנהל, אעפ"י שהנושאים בהן הוא עסק יכולים להיחשב אבסטרקטיים ואולי אפילו מבלבלים, היום עדיין עבר והעביר בצורה נכונה, מתומצת ונגישה את כל אותם נושאים בהן הוא עסק. אני אומר שזה היה נכון, מכיוון שאני מרגיש שלאחר כל כך הרבה שנים בהן אני עוסק בנושא של הרוחניות, הנושא עדיין נותר, ברובו, כדבר ערטילאי, לא תמיד ברור ואולי אפילו לא "פתור" או "שלם", ולכן זה כל כך נכון להראות אותו מהצד האקדמאי ששופך אור של בהירות על חלק מאותם נושאים, ואני מרגיש שזה דבר שכל כך נחוץ בימים אלה כאשר "הרוחניות" משתלטת על חלק ניכר מהאוכלוסייה אך עדיין יכולה להשאיר אותה לא כל כך מבינה מה זה בעצם.
(דיויד וואלר, Shedyourlight.com)

לדעתי היה מוצלח מאוד מאוד ובעל חשיבות היסטורית (בלי פאתוס, פשוט כעובדה). יישר כח !
(עמיר פריימן, יזם התפתחות תודעתית-תרבותית)

תודה לכם על כנס נדיב, מקצועי, מכבד ומלמד, זהו כוחה של רוחניות במיטבה !! בהערכה
(סיגל הראל וייס)

ברצוני להודות לך מקרב הלב על הכנס המרגש, המרתק והמקסים שיזמת! הכנס התקיים ברמה ארגונית גבוהה מאד, התכנים היו מרתקים והועברו בצורה מעניינית ומאתגרת, הרמה הכללית הייתה גבוהה מאד.היה פשוט כיף ומעשיר! יישר כוח לך ולצוות המארגן, כן יירבו כנסים מהסוג הזה.
(עו"ס בר גלבוע ארמה)

לתגובות נוספות, בתקשורת הכללית לחצו כאן